Inspiracje

Inspiracje

piątek, 7 czerwca 2019

Letnia jadalnia

Uwielbiamy latem spędzać czas z przyjaciółmi. Pikniki, grillowanie to nasze ulubione formy spędzania czasu. I dobrze, bo nie ma nic przyjemniejszego niż spożywanie wyśmienitych, przygotowanych przez siebie potraw, na świeżym powietrzu, w gronie rodziny lub najbliższych znajomych.


Gwar, śmiech, radość dzieci to chwile, które warto powtarzać jak najczęściej, dopóki pogoda sprzyja.
Ruch na świeżym powietrzu, gry i zabawy wzmagają apetyt, a pięknie dobrane dodatki, umilają posiłek.

Ważne aby było kolorowo, bo kolor to radość i beztroska. Nie żałujcie sobie zatem kolorowych poduszek, pledów, szklanek czy lampionów. Feeria barw spowoduje, że spotkanie będzie weselsze i będzie sprzyjać rozmową i zabawą.

Zatem bawcie się w dekorowanie. Wykorzystajcie każdy ciepły dzień na pikniki na świeżym powietrzu i róbcie zdjęcia. Utrwalcie te wesołe chwile. Po latach będą wspaniałą pamiątką jak razem spędzaliście czas.


dodatki do domu i ogrodu nicehome.pllampiony


kolorowe dodatki


szklanki i kieliszki do wody


kolorowa ceramika


butelki na napojekolorowe szkło

patery szklane

kolorowe szklanki szklane

butelki z rurką

szkło francuskie

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy pomysł :). Sama zapragnęłam teraz przygotować coś takiego. Obecnie skończyłam urządzać moją nową kuchnię i aktualnie rozglądam się za niezbędnym wyposażeniem. Mam tu na myśli m.in. sztućce https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowanie-potraw/sztucce, bez których ciężko byłoby przyrządzić jakąkolwiek potrawę. Gdy już skończę kuchnię, to wtedy zajmę się planowaniem jadalni. Dziękuję za inspirację :).

    OdpowiedzUsuń