Inspiracje

Inspiracje

sobota, 1 czerwca 2013

Vintage

Od jakiegoś czasu bardzo polubiłam styl vintage. Może dlatego, że mam stary dom na wsi, do którego właściwie tylko taki styl pasuje. Moim hobby stało się wyszukiwanie na pchlich targach ciekawych przedmiotów z duszą. Niektóre są tak "oryginalne", że czasami muszę zapytać sprzedającego do czego to właściwie służy albo raczej służyło, bo często tych starych rzeczy już się nie używa. Zostały wyparte przez "nowoczesność w domu i zagrodzie", czyli wszelkiego rodzaju roboty kuchenne, ekspresy do kawy itp. I muszę się pochwalić, że sporo już udało mi się nazbierać.Właściwie tylko rozsądkowi męża zawdzięczam, że mam jeszcze w domu trochę miejsca, bo trudno mi przejść obojętnie obok różnego rodzaju klamotów. Oczywiście nie wszystko co mam w domu jest stare i używane, bo teraz można znaleźć fajne, nowe przedmioty, które są wykonane w stylu vintage (dostępne także w "Nice Home")
Niedługo zaprezentuję moje "skarby" a na razie pokażę zdjęcia-inspiracje znalezione na blogu http://vintage-house.blogspot.com.
http://www.nicehome.pl/pl/p/Lampion-Vintage/111

http://www.nicehome.pl/pl/p/Ramka-drewniana-vintage/395


http://www.nicehome.pl/pl/p/Lampa-stolowa-w-stylu-vintage/378
http://www.nicehome.pl/pl/p/Wieszak-metalowy-serca/325


http://www.nicehome.pl/pl/p/Swiecznik-vintage/373


http://www.nicehome.pl/pl/p/Kosz-wiklinowy-duzy/437


http://www.nicehome.pl/pl/p/Lampion-Portofino/270

  
http://www.nicehome.pl/pl/p/Pojemnik-z-kogucikiem/410    

http://www.nicehome.pl/pl/p/Lusterko-retro/306

http://www.nicehome.pl/pl/p/Swiecznik-typu-lichtarz/374, http://www.nicehome.pl/pl/p/Lampion-Garden/291  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz